Strona internetowa, którą przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Ciebie na stronie.

Zapraszamy na DNI CZYSTOŚCI WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie branżowe – Ogólnopolskie Dni Czystości 2017!

Ogólnopolskie DNI CZYSTOŚCI to największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej. Podczas wydarzenia w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku zapraszamy na 9 konferencji, a także do zapoznania się z najnowszymi technologiami utrzymania czystości. Ponad 50 wystawców będzie dostępnych przez 2 dni dla kilku tysięcy uczestników.

Spodziewamy się wybitnych ekspertów min. z PZU, Ministerstwa Rozwoju, przedstawicieli środowiska medycznego i branżowego działających w Polsce jak i w USA. Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA - The Worldwide Cleaning Industry Association.

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za zamówienia i utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, usługowych, placówkach edukacyjnych oraz przedstawicieli branży związanej z utrzymaniem czystości.


  • Największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej
  • Ponad 50 wystawców prezentujących najnowszy sprzęt oraz technologie utrzymania czystości!
  • Światowe premiery!
  • 9 konferencji!
  • Kilka tysięcy uczestników

Aktualności

19.04.2017

Według najnowszych danych GUS w Polsce funkcjonuje 193 978 podmiotów gospodarczych zajmujących się przetwórstwem przemysłowym[1] – zatrudnionych jest w nich ponad 2,5 mln osób[2].

 

 

12.04.2017

Aż 61% badanych twierdzi, że higiena w pociągach utrzymana jest na odpowiednim poziomie, a połowa ankietowanych ma identyczne zdanie na temat dworców[1] – tak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę PwC. Czystość infrastruktury kolejowej w ciągu kilku ostatnich lat uległa znaczącej poprawie.

06.04.2017

Badania British Council for Offices wskazują, że zaledwie połowa osób pracujących w biurach jest zadowolona z czystości miejsca, w którym są zatrudnione, a tylko 55% ankietowanych przyznaje, że jakość powietrza w tego typu pomieszczeniach jest satysfakcjonująca[1].

 

Sponsorzy oraz partnerzy