Strona internetowa, którą przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Ciebie na stronie.

Aktualności

PIGC: W Polsce działa blisko 194 tys. zakładów przemysłowych. Ile mogą zaoszczędzić dzięki profesjonalnemu utrzymaniu czystości?
19.04.2017

Według najnowszych danych GUS w Polsce funkcjonuje 193 978 podmiotów gospodarczych zajmujących się przetwórstwem przemysłowym[1] – zatrudnionych jest w nich ponad 2,5 mln osób[2].

 

 

Więcej
PIGC: 61% pasażerów jest zadowolonych z czystości w pociągach
12.04.2017

Aż 61% badanych twierdzi, że higiena w pociągach utrzymana jest na odpowiednim poziomie, a połowa ankietowanych ma identyczne zdanie na temat dworców[1] – tak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę PwC. Czystość infrastruktury kolejowej w ciągu kilku ostatnich lat uległa znaczącej poprawie.

Więcej
PIGC: Aż 81% pracowników uznaje czystość w biurze za najważniejszą
06.04.2017

Badania British Council for Offices wskazują, że zaledwie połowa osób pracujących w biurach jest zadowolona z czystości miejsca, w którym są zatrudnione, a tylko 55% ankietowanych przyznaje, że jakość powietrza w tego typu pomieszczeniach jest satysfakcjonująca[1].

 

Więcej
PIGC: 59% Polaków wybiera restaurację ze względu na czystość
06.04.2017

Jak wynika z badań, aż 59% ankietowanych Polaków przy wyborze restauracji największą uwagę zwraca na czystość lokalu[1]. Te dane wskazują, jak ważną rolę odgrywa higiena w sektorze gastronomicznym i hotelarskim.

Więcej