Strona internetowa, którą przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Ciebie na stronie.

Gala Branżowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w UROCZYSTEJ GALI BRANŻOWEJ, która odbędzie się

26 kwietnia 2017 r. o godzinie 20.00 w Villi Foksal -  przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

 

GALA stanowić będzie doskonałą okazję do NIEFORMALNYCH SPOTKAŃ PRZEDSTAWICIELI BRANŻY UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I NAWIĄZANIA ZUPEŁNIE NOWYCH KONTAKTÓW BIZNESOWYCH.

Wydarzenie uświetni  występ jednej z najwybitniejszych polskich solistek jazzowych – EWY URYGI wraz z zespołem - wielokrotnej laureatki prestiżowych konkursów wokalnych, której głos wyróżnia się ogromną skalą i niespotykaną ekspresją.

 

Zachęcamy do zakupu zaproszeń zarówno dla pracowników, jak i klientów. Jest to niepowtarzalna okazja, by spotkać reprezentantów branży utrzymania czystości w  jednym miejscu i czasie. 

Firmom, które zakupiły powierzchnię podczas Ogólnopolskich Dni Czystości oferujemy preferencyjne ceny!

 

·       Koszt zaproszenia dla przedstawicieli firm prezentujących się podczas Ogólnopolskich Dni Czystości wynosi 250 zł netto.

·       Dla pozostałych zainteresowanych – 300 zł netto.

 

Zaproszenia można nabyć przez zgłoszenia pod adres: biuro@pigc.org.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Ewa Uryga – gwiazda wieczoru

Wybitna wokalistka mająca na swoim koncie wiele nagród muzycznych - poruszająca się w różnych gatunkach muzycznych. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Między wieloma sukcesami artystki, wyróżnić można nagrodę „Klucz do kariery” na jazzowym festiwalu w Gorzowie Wielkopolskim. Zdobyła również II nagrodę na festiwalu muzycznym w Szwecji w mieście Karlshamn, a także II nagrodę na Festiwalu Międzynarodowym Wokalistów jazzowych w Zamościu.

Współpracowała z najwybitniejszymi muzykami jazzowymi w Polsce: Markiem Napiórkowskim, Włodzimierzem Nahornym, Henrykiem Miśkiewiczem, Piotrem Baronem, Jackiem i Wojciechem Niedziela, Andrzejem Jagodzińskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Krzysztofem Herdzinem i wieloma innymi. Nagrała 7 autorskich płyt, w tym 2 w Nowym Jorku, gdzie rozpoczęła współpracę z legendarnym muzykiem jazzowym Markiem Soskinem - wieloletnim pianistą światowej sławy Sonny Rollinsa. W swoim dorobku ma również musicale, w których zagrała główne role: „Zorba” w reż. Jana Szurmieja i „Chicago” w reż. Katarzyny Deszcz współpracując z Teatrem Gliwickim.

Obecnie przygotowuje materiał muzyczny do nagrania kolejnej płyty z amerykańskimi muzykami, z którymi podjęła ostatnio współpracę koncertując w Polsce i zagranicą: „New York Jazz Collective” w składzie: Mark Soskin, Luques Curtis i Dorota Piotrowska. Jest również pomysłodawcą i kierownikiem muzycznym cyklu koncertów z serii „The Meeting Classic and Jazz” przy Filharmonii Śląskiej w Katowicach.


Pianino – Piotr Wrombel

Pianista, kompozytor oraz aranżer o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych. Oprócz fortepianu gra także na instrumentach klawiszowych. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu – Wojciecha Niedzieli w 2002 r. Należy do grona nowoczesnych muzyków jazzowych.

Uczestnik festiwali i konkursów  jazzowych m.in.: „Jazz Juniors”, „Jazz nad Odrą” konkurs Improwizacji Jazzowej, Laureat XXV Pomorskiej Jesieni Jazzowej w 1999 r. w sextecie Jerzego Małka uhonorowanego przez publiczność nagrodą „Klucz do kariery”, a także zdobywcy najlepszego instrumentalisty podczas II OPM zespołów jazzowo- bluesowych Gdynia 2000.

Bierze udział w różnych projektach muzycznych współpracują z takimi muzykami jak : Ewa Uryga, Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Namysłowski, Jarek Śmietana, Wojciech Mrozek, Piotr Baron, Krzysztof Przybyłowicz, Adam Czerwiński, Zbigniew Lewandowski, Rafał Sarnecki, Krzysztof Zawadzki, Mike Russel, Eric Allen i Krzesimir Dębski.


Gitara basowa - Darek Ziółek

Gitarzysta basowy, pianista, działający na polskiej scenie muzycznej od 1985 roku, kiedy to zadebiutował w zespole Zbigniewa Namysłowskiego na festiwalu Jazz Jantar. Uczestniczył w nagraniu ponad trzydziestu płyt, z których wiele wyróżniono prestiżowymi nagrodami, między innymi „Fryderykiem” za album „4 Basy”. W 2001 roku uhonorowany został nagrodą „za wybitne osiągnięcia basowe” przez czasopismo „Gitara i Bas”. Koncertuje w kraju i zagranicą z najwybitniejszymi muzykami jazzowymi i bluesowymi.

Darek Ziółek uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest wykładowcą w klasie gitary basowej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Prowadzi także zajęcia na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej.


Perkusja - Dorota Piotrowska

Pochodzi z Lubina, ale mieszka na stałe w Nowym Jorku. Na nowojorskiej scenie jazzowej znana jest z kompozycji, które obejmują nowoczesne motywy zakorzenione w tradycyjnych rytmach. Dorota rozpoczęła przygodę z muzyką od gry na pianinie w wieku siedmiu lat. Wolność jaką przynosi gra na perkusji odkryła dopiero, gdy szkolny kolega zaprosił ją do swojego zespołu.

Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie w 2006 roku uzyskała stopień licencjata Filologii Romańskiej. Po ukończeniu studiów zdecydowała, że będzie podążać za swoją pasją do jazzu i wstąpiła do Conservatorium van Amsterdam, gdzie poznała muzykę Ralpha Petersona, którego sylwetka zainspirowała ją do przeprowadzki do Groningen w Holandii, aby studiować pod jego okiem. Peterson wkrótce stał się jej muzycznym i życiowym mentorem. Tygodniowa wycieczka do Nowego Jorku zaowocowała dołączeniem do programu wymiany na Long Island University, a później przeniosła się do The New School, gdzie w 2012 roku zdobyła wykształcenie jazzowe ze specjalizacją w grze na perkusji.

Studia u boku takich mistrzów perkusji, jak Kenny Washington, Ralph Peterson, Gregory Hutchinson i Nasheet Waits pomogły jej odnaleźć nowe ścieżki umożliwiające opowiadanie swojej historii we współpracy z choreografami i poetami.