Strona internetowa, którą przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Ciebie na stronie.

O wydarzeniu

Miejsce wydarzenia – warszawskie centrum expo XXI

Ogólnopolskie Dni Czystości 2017 to wielkie święto branży reaktywowane po dziesięciu latach. Powracamy do nich, w sytuacji, w której Amsterdam RAI podjęło decyzję o rezygnacji z organizowania w Polsce międzynarodowych targów obejmujących swoim zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią.  Po latach wracamy  do polskiej formuły, której celem są nie tylko prezentacje firm, innowacyjnych rozwiązań oraz wystąpienia ekspertów, ale również integracja branży utrzymania czystości.

 

Wydarzenia planowane podczas Ogólnopolskich Dni Czystości 2017:

 

  • EKSPOZYCJA NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘĆ TECHNIKI W BRANŻY UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

  • NIEPOWTARZALNE WYDARZENIE - GALA BRANŻOWA

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! Wyjątkowa Gala Branżowa odbędzie się już 26 kwietnia 2017 w Restauracji Villa FOKSAL w Warszawie w godzinach 20.00-24.00.

Zachęcamy do zakupu zaproszeń zarówno dla pracowników, jak i klientów. Jest to niepowtarzalna okazja, by spotkać reprezentantów branży utrzymania czystości w  jednym miejscu i czasie. 

Firmom, które zakupiły powierzchnię podczas Ogólnopolskich Dni Czystości oferujemy preferencyjne ceny!

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w zakładce: GALA BRANŻOWA.

 

  • KONFERENCJE, SEMINARIA I PANELE EKSPERCKIE ADRESOWANE DO RÓŻNYCH SEKTORÓW GOSPODARKI

Podczas konferencji wystąpi wielu wybitnych ekspertów min. przedstawiciele PZU, Ministerstwa Rozwoju, Inspektoratu Sanitarnego, a także  środowiska medycznego i branży utrzymania czystości - działających zarówno w Polsce, jak i w USA.

Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA - The Worldwide Cleaning Industry Association.

 

  • Ponadto, w dniach 26-27 kwietnia 2017 w sąsiedniej hali nr 4 odbędą się Targi REAL CONNECT 2017 adresowane do rynku nieruchomości. 

Dlaczego warto?

ponad 50 stoisk    
2 500 odwiedzających

Dwa DNI pełne specjalistycznych wykładów i inspirujących seminariów

 

Jak dojechać?

Korzystając z tramwaju należy wysiąść na Alejach Jerozolimskich. Na wysokości Placu Zawiszy przesiąść się do autobusu jadącego w kierunku ulicy Kasprzaka i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka lub Prądzyńskiego. Tramwaj linii 10 zatrzymuje się na przystanku "Teatr Na Woli". Stąd należy udać się do końca ulicy Brylowskiej i skręcić w prawo w ul. Prądzyńskiego. Rozkład jazdy tramwajów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Dojazd do EXPO XXI Warszawa autobusami linii: 105, 136, 154, 159, 167, 178, 184, 186, 523, 414 (przystanek PKP Kasprzaka) lub 136, 154, 167 178, 184, 186 (przystanek Prądzyńskiego).
Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Poruszając się metrem należy wysiąść na przystanku Centrum, Świętokrzyska lub Politechnika, a następnie przesiąść się w autobus numer 105 (przystanek Centrum), 178 ( Przystanek Świętokrzyska), 167 ( Przystanek Politechnika) i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka (lub Prądzyńskiego w przypadku linii 178 i 167).Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Adres

Centrum Expo XXI
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222, Warszawa